Junior digital marketer Assistant de acasa

Salar net
351 RON

Candidatul ideal

Responsabilitati

Esti student si esti pasionat de marketing online?

Vrei un job part time, remote, flexibil de 2 ore pe zi, care se poate transforma intr-o cariera in marketing online?

Ai atentie la detalii, esti organizat, cunosti la nivel de baza excelul / google sheets si esti perseverent? Iti mai trebuie un pc sau laptop cu acces la internet.

Ai oportunitatea acum sa iti indeplinesti visul.

Descrierea jobului

Ai 10 ore pe saptamana pe care poti sa le lucrezi cand doresti. Important este sa fi atent la detalii, sa intelegi engleza la un nivel decent in scris si citit.

Vei avea oportunitatea sa lucrezi si sa inveti direct de la profesionisti in domeniu.

Ai posibilitatea sa lucrezi part-time, in functie de timpul tau disponibil si de nevoile firmei.

Te vei dezvolta in permanenta in functie de skilurile si de obiectivele tale si ale companiei.

O lume plina de provocari? Acolo unde altii vad probleme - noi vedem oportunitati. Daca si tu crezi ca norocul este intersectia dintre oportunitati si pregatire, atunci hai sa ne cunoastem.

Suntem o companie de marketing online si IT in plina dezvoltare. Avem clienti romani, dar si internationali.

Poti afla mai multe despre companie aici:
Growwwise - digital marketing agency - https://growwwise.com/
Optimizare web Bucuresti - https://serviciiseobucuresti.ro/

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la EXTREME ADVERTISING SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la EXTREME ADVERTISING SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are EXTREME ADVERTISING SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă EXTREME ADVERTISING SRL la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?