Junior Fraud Advisor with Spanish

Ziua ta de zi

Rolul de consilier în fraudă este esențial pentru a preveni și opri toate acțiunile cu potențial risc care pot genera pierderi financiare sau experiențe neplăcute pentru clienții Vodafone.

responsabilitati principale

  • Asigurați-vă că utilizarea principiilor de prevenire și vigilență a riscurilor va sprijini atingerea obiectivelor companiei și va reduce pierderile de orice fel.
  • Utilizați abilitățile analitice și detective pentru a identifica comportamentele care pot indica intenții frauduloase și implementați măsuri pentru a preveni materializarea acestora.

Cu aceste activități veți avea un impact mare asupra afacerii noastre:

  • Monitorizați și analizați baza de clienți și utilizarea serviciilor pentru a identifica și opri activitățile de fraudă suspecte.
  • Efectuați o analiză detaliată a cazurilor de risc de fraudă pentru a confirma sau infirma intenția de fraudă.
  • Monitorizați în mod regulat tranzacțiile care au fost raportate ca fiind expuse riscului de fraudă.
  • Identificați și abordați amenințările care pun Vodafone și clienții săi în pericol de pierdere financiară sau de reputație
  • Identificați noi comportamente și modele de fraudă și îmbogățiți metodele de detectare.

Cu aceste abilități sunteți un candidat grozav

  • Curios din fire și cu pasiune de a investiga
  • Abilitati de comunicare foarte bune
  • Abilitati analitice si logice
  • Limba spaniola - avansat
  • Nivel bun de engleză
  • Înțelegerea industriei, produselor și serviciilor de telecomunicații poate fi un avantaj
  • Experienta in activitati de prevenire a fraudei reprezinta un avantaj.

Sună ca locul de muncă perfect? Avem și mai multe de oferit:

  • WFH - abordare hibridă
  • Bonus anual de companie
  • Servicii medicale si stomatologice
  • Asigurare de viata
  • Abonament telefonic dedicat angajatului
  • Reduceri speciale pentru săli de sport și comercianți cu amănuntul
  • Educație continuă – investim continuu în tine pentru a ne asigura că aveți tot ce este necesar pentru a excela la locul de muncă și pentru a vă îmbunătăți abilitățile
  • Începeți să lucrați cu o tehnologie web testată și de încredere
  • Intrarea la parterul și schimbarea tehnologiei companiei

#_VEDEA

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la _VOIS pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la _VOIS pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are _VOIS locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?