Junior Frontend Developer UX/UI (m/f/d)

ARRK Engineering face parte din grupul internațional ARRK și este specializată în toate serviciile legate de dezvoltarea de produse. În cadrul Grupului ARRK implementăm dezvoltarea de produse de la inginerie virtuală la prototipuri și producție de volum redus.

Dezvoltator Junior Frontend UX/UI (m/f/d)

  • LOCATION Cluj-Napoca
  • COMPANIA ARRK Research & Development SRL
  • TIP DE CONTRACT Full time
  • ÎNCEPE de acum

RESPONSABILITĂȚIILE DVS

  • Responsabilitate pentru dezvoltarea nouă și ulterioară a front-end-urilor în mediul digitalizării proceselor din industria auto.
  • Dezvoltarea de aplicații web de înaltă performanță în strânsă cooperare cu dezvoltatorii noștri backend pe baza HTML, CSS și TypeScript.
  • Specificarea și designul de aplicații bazate pe web, atractive din punct de vedere vizual și ușor de utilizat, în coordonare cu membrii echipei.
  • Îmbunătățirea continuă a calității și monitorizarea performanței și menținabilității împreună cu colegii.
  • Fii la curent cu tendințele și noile tehnologii și schimbă în mod regulat idei cu colegii tăi

PROFILUL TAU

  • Diplomă universitară în informatică, inginerie sau științe naturale.
  • Pasiune pentru UX/UI și dezvoltarea de software.
  • Experienta in programare orientata pe obiecte.
  • Conștientizarea calității, muncă independentă și abilități de rezolvare a problemelor.
  • Cunoștințe TypeScript, JavaScript, CSS și HTML5.
  • Înțelegerea arhitecturilor IT, inclusiv backend și baze de date.
  • Cunoaștere bună a limbii engleze scrise și vorbite, germana este un plus.

BENEFICIILE DVS

  • Creăm mai multă flexibilitate pentru dvs. - Program de lucru adaptabil și posibilitate de birou la domiciliu
  • Vă sprijinim strategia de carieră - Traininguri profesionale și mari oportunități de creștere profesională
  • Vă asigurăm timpul de vacanță – Vacanță suplimentară
  • Avem grija de sanatatea ta – Pachet medical privat complet
  • Oferim suplimente salariale atractive – Bucurați-vă de timpul dvs. de bonus!
  • Vă susținem bunăstarea - Oferte de sport și wellness

A LUA LEGATURA

Timea Kovacs

[email protected]

+40 (0) 364 434 – 717

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ARRK Research & Development SRL Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ARRK Research & Development SRL Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ARRK Research & Development SRL Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?