Junior Graphic Designer

Candidatul ideal este creativ și pasionat, deține skill-uri în suita Adobe Creative și îi plac provocările unui magazin online care se extinde cu pași repezi.

Ne interesează potențialul, nu experiența, motiv pentru care te invităm să aplici chiar dacă nu ai o experiență anterioară în domeniul grafic.

Responsabilități

  • Colaborează cu echipa pentru asigurarea consistenței în grafică pe magazinele online pe care le deținem
  • Creează și editează conținut grafic conform identității brandului
  • Se alătură echipei în administrarea site-ului pentru creșterea performanței
  • Cam tot ce ține de grafică.

Neapărat...

  • Să lucrezi în suita Adobe, evident.
  • Să-ți placă brainstormingul și să propui cele mai trăsnite idei (acolo este aurul)
  • Să vrei mereu mai mult de la tine

Mai puțin important...

  • Să ai un perete plin cu diplome
  • Să fi lucrat pe zeci de proiecte grafice digital sau studio-uri fancy
  • Să ai un portofoliu absolut impresionant

Așteptăm CV-ul tău, în baza căruia vei fi contactat/ă pentru un test grafic de 15 minute.

Tip job: Full-time, fizic, în biroul nostru din Ploiești

Ofertă salarială: 2700 - 4000 RON

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ZATTA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ZATTA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ZATTA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?