JUNIOR Key Account Manager - FMCG

Salariu net
nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

Daca iti doresti si ai puterea de a creste branduri noi pe piata moderna din Romania si a le duce la vanzari de milioane de Euro, adica la maturitate, te asteptam in cadrul proiectului nostru

Experienta anterioara in pozitie similara;
Cunoștințe și tehnici de vânzare;
Abilități de comunicare, atitudine orientată către client și rezultate;
Capacitate de a construi parteneriate de durata cu parteneri strategici
Experienta in negocierea conditiilor comerciale anuale
Abilitati in analiza vanzari si profitabilitate clienti
Abilitati in rezolvarea problemelor si negociere
Cunoștințe de operare Office, Outlook;
Permis de conducere categoria B (minim 1 an experiență).

Descrierea jobului

  • post full time sau colaborare;
  • oras de lucru Brasov sau Bucuresti.

-Prospectează piața în vederea dezvoltării acesteia;
-Asigură suport în implementarea acțiunilor de marketing (evenimente, promoții, concursuri);-Mentine contract permanent cu buyerii clientilor alocati.
-Evalueaza oportunitati de dezvoltare business pt fiecare client si brand
-Mentine CRM actualizat zilnic cu lead-uri, oportunitati, oferte , contracte ,contacte ,task-uri, etc.
-Realizeaza rapoarte saptamanale de activitate /vanzare /profitabilitate/solutie/linie de business.
-Propune plan de business annual/client.
-Contacteaza clienti potentiali , stabileste intalniri si prezinta solutiile de business promovate de catre societate conform nevoilor clientului.

Beneficii :
Masina de seviciu;
Laptop , telefon mobil de serviciu;
Bonusuri trimestriale si anuale in functie de performanta si clienti noi.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DATIGIN SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DATIGIN SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DATIGIN SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?