Junior sef de santier (cunostinte germana - avansat)

nespecificat

Descrierea jobului

Descriere Job:

- În calitate de junior șef de șantier, veți susține șeful de șantier atât în birou, cât și pe șantier și veți acționa ca legătură între echipele de pe șantier și șeful șantierului.

Cerințe:

- Studii superioare technice: inginer construcții civile (bachelorul absolvit) sau student în ultimul an de studiu
- Competente lingvistice limba germana - avansat
- Flexibilitate, entuziasm, fiabilitate și abilitate de a lucra în echipă
- Permis de conducere B
- Experiența cu MS Office și AutoCAD constituie un avantaj

Beneficii:

- Experiența într-unul dintre cele mai interesante proiecte din Germania
- După acest șantier, proiecte interesante, solicitante și provocatoare sau oportunități de carieră în toată Europa
- Oferta salarială: salariu inițial de până la 2.500 euro net / lună
- Posibilitatea unei lucrări de licență / masterat în cadrul companiei
- Cazare
- Mașină de firmă
- Concediu: 30 de zile / an

Proiectul „Neubau Strecke Wendlingen – Ulm“ (60 km de cale ferată de mare viteză cu două căi – sistem de cale ferată solidă inclusiv electrificare și instalații; volumul construcțiilor 300 Mio. €)
ARGE Bahntechnik Schwäbische Alb, Hohenstadt Germania

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Swietelsky Constructii Feroviare pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Swietelsky Constructii Feroviare pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Swietelsky Constructii Feroviare locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă Swietelsky Constructii Feroviare la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?