Junior Specialist SCM - Mogosoaia

Cerinte:
- Studii superioare;
- Experienta in domeniul managementului calitatii/mediului constituie avantaj;
- Cunostinte de operare calculator (Word, Excel, PowerPoint)
- Limba engleza nivel mediu;
- Capacitate de analiză şi sinteză, impartialitate, atenţie la detalii.

Responsabilitati:
- Initiaza si propune manager-ului efectuarea de modificari si actualizari ale documentelor aferente SMCM: manualul calitatii si mediului, procedurile de sistem, operationale si de proces;
- Avizeaza instructiunile de lucru din punct de vedere al sistemelor de management;
- Participa la identificarea periodica a aspectelor de mediu, determinarea semnificatiei lor, stabilirea obiectivelor specifice si crearea programelor de management de mediu;
- Intocmeste, actualizeaza si difuzeaza periodic, lista de evidenta a documentelor SMC in vigoare;
- Colaboreaza cu auditorii de produs la analizarea rapoartelor de neconformitate deschise in vederea determinarii cauzelor si responsabilitatilor aferente;
- Identifica necesitatile de instruire pe linie de SMCM;
- Efectueaza analize periodice referitoare la calitatea produselor livrate la client;
- Tine evidenta reglementarilor aplicabile in activitatea organizatiei din perspectiva SMCM si asigura insusirea si respectarea prevederilor acestora;
- Asigura, in colaborare cu celelalte departamente implicate, actiuni pentru colectarea si centralizarea datelor in vederea analizelor si a imbunatatirii continue;
- Efectueaza audituri interne si participa activ la auditurile de secunda si terta parte;
- Raporteaza indicatorii de calitate din zona de responsabilitate.

Beneficii:
- salariu fix
- tichete de masa
- decontare transport

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Regenersis(Bucharest) pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Regenersis(Bucharest) pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Regenersis(Bucharest) locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?