Despre Tazz by eMAG

Tazz by eMAG înseamnă pasiune, calitate livrată și know-how. Suntem un proiect timisorean început în anul, iar din 2019 suntem parte a grupului eMAG.

Tazz by eMAG reprezintă o soluție integrată pentru livrarea ultra-rapidă de mâncare gătită, alimente, bunuri de larg consum și orice alte produse din oferta eMAG, Mega Image, Sensiblu, Dr. Max sau Dm.

Aplicația poate fi descărcată atât din Google store cât și din App Store, iar serviciile sunt disponibile și online pe site-ul .

Responsabilitățile tale

  • Identificarea si atragerea de parteneri in cadrul platformei Tazz;
  • Promovarea și vânzarea produselor și serviciilor companiei;
  • Urmărirea și acționarea în scopul realizării țintelor echipei de vânzări și a țintelor individuale;

Ne dorim de la tine:

  • Să cunoști pachetul Microsoft Office și să ai abilități bune de utilizare a PC-ului;
  • Să fii o persoană care isi poate adapta discursul telefonic cu usurinta si poti empatiza cu pontentiali parteneri;
  • Sa identifici si sa evaluezi rapid si usor dorintele partenerilor;
  • Experienta in vanzari call centre/suport vanzari poate fi un avantaj.

Îți oferim:

  • Salariu atractiv in functie de performanta;
  • Tichete de masă;
  • Abonament privat in cadrul clinicii Medicover;
  • Acces la Bookster si MyAcademy;
  • Discount de angajat pe platforma eMAG si Fashion Days de pana la 20%;
  • Mediu de lucru profesional într-o companie în plină expansiune;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HCL Online Advertising pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HCL Online Advertising pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HCL Online Advertising locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?