Descriere responsabilitati:

  • redactare documente specifice (acte de executare silita, etc);
  • instrumentare si monitorizare dosare executionale;
  • administrarea corespondentei.
  • activitati de teren (depunere/ridicari/intocmire documente in teren, etc.)

Cerinte candidat:

  • Studii superioare de specialitate juridica
  • Experienta anterioara in acelasi domeniu constituie un avantaj
  • Spirit analitic pronuntat, atentie la detalii
  • Cunoștințe Microsoft Office
  • Spirit organizatoric, capacitate de prioritizare a problemelor
  • Abilitati de comunicare
  • Capacitate de sesizare si de solutionare a problemelor
  • Capacitate de lucru in conditii cu potential conflictual
  • Abilitate de a lucra in echipa
  • Permis conducere categoria B.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Adamar Fruits pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Adamar Fruits pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Adamar Fruits locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?