KAM / ASM BRASOV (Brasov, Sibiu, Harghita, Covasna, Prahova)

Candidatul ideal
Cautam o colega sau un coleg care sa isi doreasca:
- sa invete si sa se dezvolte
- sa munceasca intr-o atmosfera degajata
- sa obtina rezultate individual, dar si in echipa
- sa se bucure de colegi si sa aprecieze competitia
- sa negocieze astfel incat sa castige toate partile implicate
- sa stabileasca relatii pe termen lung
- sa fie pozitiv(a) si increzator(e)
- sa primeasca si sa ofere feedback constructiv
- sa vada oportunitatile, nu obstacolele

Descrierea jobului
Ca orice vanzator care se respecta, noua noastra colega sau noul nostru coleg:
- va promova cu mandrie produsele si solutiile companiei
- va asigura realizarea obiectivelor companiei pe zona alocata
- va dezvolta relatii de colaborare corecte cu clientii companiei
- va dezvolta baza de clienti existenta
- va promova o atmosfera de lucru colaborativa, bazata pe respect reciproc
- se va bucura de succesul companiei alaturi de echipa sa

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Sika pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Sika pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Sika locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?