Key account executive

Responsabilitati:
- Cresterea si consolidarea volumelor in magazinele KA arondate;
- Asigurarea unui stoc optim la fiecare magazin;
- Influentarea comenzilor cu scopul atingerii targetului de vanzari;
- Colaborarea cu sefii de raion pentru a asigura implementarea si respectarea contractelor existente;
- Implementarea si respectarea promotiilor;
- Verificarea rotatiei produselor;
- Colaboreaza cu echipa de merchandiseri pentru a asigura o mercantizare optima a produselor;
- Negocierea si implementarea plasarilor secundare;

Cerinte:
- Capabilitati de comunicare, prezentare, vanzare si negociere;
- Capabilitati de rezolvare a problemelor;
- Permis de conducere categoria B;
- Experienta in vanzari de tip KA in FMCG de min 1 ani;

Oferim:
- Salariu atractiv si bonus corelat cu performanta;

- Oportunitati de dezvoltare profesionala;

- Tichete de masa

- Asigurare si servicii medicale complete

- Prime de Pasti si Craciun

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALKA TRADING CO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?