Key Account Executive

Candidatul ideal

  • Excelente abilități dе comunicare și putere dе convingere; absolvent(ă) de studii superioare;
  • persoană cu experiență de minim 3 ani în vânzări de servicii;
  • cunoaștere limba engleză – nivel avansat;
  • cunoastere limba maghiara -constituie un avantaj;
  • are abilități de utilizare a MS Office și experiență de lucru cu aplicații utilizate în activitatea de vânzări;
  • este o persoană organizată, orientată către rezultat și performanță, cu bune abilități de comunicare și negociere;
  • are adaptabilitate, flexibilitate și rezistență la stres, cu atitudine proactivă și constructivă în vederea soluționării provocărilor zilnice cu care se confruntă.

Descrierea jobului

- Gestionеază și dezvoltă portofoliul dе cliеnți /furnizori interni si externi;
- Promovează portofoliul de produse comercializate și negociază comenzile;
- Realizează obiectivele de vânzări setate pentru zona repartizată;
- Analizeaza si propune solutii pentru cresterea vanzarilor;
- Cunoasterea pietei dе profil si a concurentei.

Ofertă (bonusuri, beneficii):

- Pachet salarial competitiv (salariu fix+bonusuri în funcție de performanță+tichete de masă);
- Instrumente de lucru performante;
- Șansa de a beneficia de pregătire consistentă în domeniul vânzărilor de la o echipa profesionistă;
- Susținere în construirea unei cariere de succes.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. SIDE TRADING S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. SIDE TRADING S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. SIDE TRADING S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?