Interbrands Marketing&Distribution doreşte să îşi reîntregească echipa! Pentru acoperirea poziţiei vacante, căutăm coleg(ă) din urmatoarele oraşe: Piatra Neamț sau Bacău.

Candidatul ideal:

- Excelente abilități de comunicare și putere de convingere;
- Inițiativă, atenție la detalii, capacitate de rezolvare a problemelor;
- Abilități de lucru în echipă;
- Permis conducere categoria B;
- Studii medii finalizate (cu diplomă de Bacalaureat)/superioare;
- Disponibilitate pentru activitate de teren/deplasări.

Descrierea jobului:

- Gestionează și dezvoltă portofoliul de clienți de tip Local Key Account (engross-uri și rețele locale de supermarket-uri) sau clienți de tip International Key Account din zona pe care o administrează, în funcție de divizia alocată;
- Promovează portofoliul de produse comercializate și negociază comenzile;
- Realizează obiectivele de vânzări setate pentru zona repartizată;
- Implementează standardele de imagine (merchandising) propuse de companie în clienții din portofoliu;
- Contribuie direct la extinderea business-ului/creșterea vânzărilor clienților prin consilierea oferită, elaborarea unui plan de dezvoltare, estimarea vânzărilor și planurilor de acțiune (organizare de evenimente in-store și out-store: promoții, sampling, tombole).

Ofertă (bonusuri, beneficii):

- Pachet salarial competitiv (salariu fix+bonusuri în funcție de performanță+tichete de masă);
- Instrumente de lucru performante;
- Oportunitatea de a lucra alături de un colectiv tânăr și orientat către performanță;
- Șansa de a beneficia de pregătire consistentă în domeniul vânzărilor de la o echipa profesionistă;
- Susținere în construirea unei cariere de succes.

Postul este disponibil pentru o perioadă nedeterminată.

Descrierea companiei

Interbrands Marketing&Distribution face parte din elita companiilor de distribuţie si marketing de bunuri de larg consum din România, acoperind aproximativ 8% din vânzarea bunurilor de larg consum din toată ţara.

Enjoy the Right Choice!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la INTERBRANDS Marketing&Distribution S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la INTERBRANDS Marketing&Distribution S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are INTERBRANDS Marketing&Distribution S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?