Key Account Manager

Cerinte:

Experiență relevanta si cu rezultate în vânzări B2B;

Focusat pe crearea si cresterea portofoliului de clienti precum si depasirea targetelor de vanzari.

Persoană ambiţioasă, organizată, perseverentă, amabilă, flexibilă

Cunoașterea solidă a mediului de afaceri

Abilități solide de negociere, vanzare și comunicare

Disponibilitate pentru deplasari in tara

Studii superioare finalizate

Operare aplicații MS Office

Carnet de conducere categoria B.

Responsabilităţi

Crearea, mentinerea si extinderea portofoliului de clienti;

Prezentarea produselor si serviciilor companiei catre clientii corporate, magazine online si clientii din retail;

Respectarea standardelor cu privire la imaginea firmei si a brandurilor comercializate;

Negocierea conditiilor comerciale cu clientii potentiali in limitele de autoritate stabilite prin politica comerciala a companiei;

Oferirea de consultanta clientilor in alegerea gamelor de produse si servicii;

Realizarea planului individual de vanzari;

Respectarea termenelor de plata agreate si recuperarea soldurilor;

Intocmirea de rapoarte privind activitatea desfasurata.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ginza Invest pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ginza Invest pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ginza Invest locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?