Key Account Manager vanzari B2B

NORDEX SRL

Descriere post:

Prospectarea pietei din zona arondata, identificarea si dezvoltarea unor noi oportunitati de afaceri;
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu clientii existenti;
Identificarea nevoilor clientilor si realizarea de oferte bazate pe acestea;
Urmarirea derularii contractelor, livrarilor si incasarilor;
Prezentarea de rapoarte de vanzari catre superiorul direct.

Cerinte:

Experienta de minim 2 ani in vanzari pe segmentul B2B (conditie obligatorie);
O buna cunoastere a industriei din zona alocata;
Domiciliul in orasul resedinta de judet;
Limba engleza nivel mediu;
Bune abilitati de utilizare a pachetului MS Office;
Posesor carnet de conducere categoria B;
Persoana organizata, orientata catre rezultate, cu excelente abilitati de comunicare si negociere, cu atitudine proactiva si constructiva.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv;
Comision din vanzari si bonusuri de performanta;
Masina, laptop si telefon de serviciu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la NORDEX SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la NORDEX SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are NORDEX SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?