Laborant mixturi asfaltice-IAȘI

Responsabilitati:

  • Efectueaza determinarile de laborator solicitate
  • Prelucreaza si raporteaza toate rezultatele inregistrate pe obiect,sau pe o perioada de timp..
  • Respecta procedurile de sistem si operationale in efectuarea determinarilor;
  • Completeaza rezultatele determinarilor in foile de lucru.
  • Analizeaza operativ rezultatele, sesizand sefului de laborator cazurile in care se impun masuri imediate de corectie.
  • Sesizeaza sefului de laborator orice neregula constatata in functionarea aparaturii, in vederea luarii masurilor urgente pentru remediere.
  • Aduce la cunostinta sefului de laborator orice abatere de la normele de calitate, constatate pe teren sau prin determinarile de laborator efectuate.
  • Raspunde de asigurarea efectuarii incercarilor in conditiile respectarii reglementarilor tehnice in vigoare si a procedurilor specifice aprobate.
  • Raspunde de intretinerea si deservirea aparaturii de laborator,conform instructiunilor.

Cerinte:

  • Studii medii( minim)
  • Experienta de minim 3 ani pe mixturi asfaltice
  • Carnet de conducere, categoria B
  • Alte competente: atentie la detalii, indemanare, responsabilitate, flexibilitate, operativitate
  • Cunostinte operare calculator

PACHET OFERIT:

  • salariu motivant
  • tichete de masa
  • se ofera cazare in Iasi, daca persoana este din alta regiune

Atenție-se primesc candidați din toată țara, suntem interesați de persoane serioase și care să lucreze pe perioadă lungă la această companie.

Va rugam sa trimiteți CV-ul, cu toate detaliile pe adresa:

Numai candidații selectionati vor fi contactati pentru procesul de recrutare.

Aplicațiile vor fi strict confidențiale.

Detalii despre compania noastra puteti gasi pe

Descrierea companiei:

NEWORK Recruiting Germany este companie de recrutare , cu scopul de a recruta personal tehnic pentru clientii noș nostri au peste 20 ani experienta in recrutare interna si externa.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Nework Recruiting Germany pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Nework Recruiting Germany pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Nework Recruiting Germany locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?