Lacatus Mecanic

nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

În prezent căutăm un Lăcătus Mecanic pentru a se alătura echipei noastre din București. Aceasta este o oportunitate interesantă pentru un individ entuziast să dezvolte o experiență de producție în domeniul automatizărilor industriale.

Ce profil căutăm:
Experiență practica in asamblare sisteme si prelucrari mecanice;
- Operatiunile frecvente sunt asamblare profile de aluminiu de diferite dimensiuni, debitare, gaurire, filetare;
- Înțelegerea schițelor tehnice și execuție calitativă de excepție;
- Capacitate de finalizare sarcini in termenele stabilite;
- Rezistență la efort;
- Lucru în echipă și comunicare.

Descrierea jobului

Care sunt responsabilitățile postului:

- Operațiuni de asamblare sisteme, debitare, gaurire, filetare.
- Lucrează individual și în echipă integrând și alte componente industriale.
- Produce produsele finite respectând termenele de producție stabilite.
- Preia comenzi pe baza de desen tehnic sau schiță model și realizează un produs identic nou;
- Prăgătește produsul finit pentru expediție la client;
- Scoate marfurile de la raft pe baza de documente de producție și de livrare;
- Participă efectiv la activitațile din depozit care au obiectiv final recepție / manipulare/ execuție și livrare mărfuri; participă împreună cu echipa la inventare periodice și anuale.

Ce oferim:

- Dezvoltare intr-o echipa stransa, mediu de lucru foarte bun;
- Salariu net atractiv si bonus lunar;
- Tichete de masă și prime de sărbători; asigurare medicală și de risc.

Compania Tech - Con Industry, membra a grupului international Tech-Con Group, este lider national in distributia de echipamente de automatizari industriale, prezent in Europa Centrala si de Est, mai exact in Cehia, Slovacia, Ungaria, Romania, Serbia si Polonia.
Compania Tech – Con Industry activeaza pe piata din Romania de peste 25 de ani si reprezinta cei mai mari producatori din domeniul automatizarilor.
Compania are 3 filiale la nivel national si este structurata pe cinci departamente - Pneumatica, Hidraulica, Electrice, Constructii de Masini, Transmisii & Process Control.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Tech Con Industry pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Tech Con Industry pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Tech Con Industry locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?