Confidential

Lacatus mecanic, electrician, sef de schimb

  • Confidential

Suntem o companie nou infiintata si activam in domeniul injectiei de mase plastice. Daca doriti sa faceti parte dintr-o echipa dinamica si profesionista puteti aplica pentru unul din posturile vacante:

Lacatus mecanic intretinere si reparatii

Candidatul ideal:

  • Studii medii (liceale, profesionale) in domeniul tehnic;
  • Disponibilitate pentru lucrul in schimburi;
  • Experienta profesionala anterioara in domeniul mentenanta mecanica (experienta in zona de productie,utilaje - constituie avantaj)

Responsabilitati:

  • Verifica conform planului de intretinere, starea echipamentelor de productie, echipamentelor auxiliare, starea infrastructurii si instalatiilor aferente ;
  • Se asigură că întreruperile funcţionarii  echipamentelor si instalatilor sunt reduse la minim
  • Identifica defectele si le remediaza in cel mai scurt timp;
  • Identifica cauzele defectelor si propune  solutii de rezolvare ;
  • Efectueaza intretinerea preventiva si curativa a echipamentelor de productie ;
  • Realizeaza necesarul de aprovizionare pentru lucrari speciale(piese de schimb , consumabile si materiale) respectand politicile interne ale companiei ;

Electrician intretinere si reparatii

  • Studii medii (liceale, profesionale) in domeniul tehnic
  • Experienta profesionala anterioara in domeniul mentenanta  (experienta in zona de productie,utilaje - constituie avantaj)

  • Asigurarea bunei functionari a tuturor echipamentelor, utilajelor, tablourilor electrice de comanda si distributie si a instalatiilor auxiliare;
  • Interventii in depanarea utilajelor / echipamentelor, inlocuirea componentelor defecte, readucerea ehipamentului defect in stare de functionare si colaborarea cu mecanicii de intretinere;
  • Informari privind starea utilajelor si stabilirea necesarului de piese de schimb utile

Sef de schimb

  • Minim 2 ani experiență în coordonare pe zona de producţie;
  • Excelente abilităţi de comunicare şi relaţionare, organizare şi spirit de echipă;
  • Perseverenţă, capacitate de organizare şi planificare;
  • Studii tehnice medii sau superioare.

  • Coordoneaza activitatea de productie conform planului de productie stabilit;
  • Răspunde din punct de vedere cantitativ şi calitativ de producţia echipei sale;
  • Responsabil de pregătirea angajaţilor care sunt în subordinea sa;
  • Efectuează inspecţii şi controale pe fluxul de fabricaţie.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant, negociat in baza interviului
  • Tichete de masa
  • Mediu de lucru placut

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?