Raveca W&F

Lacatus surod mig mag in olanda

  • Raveca W&F
Salariu
14 EUR

LACATUS SUDOR MIG MAG
Sunteți un bun specialist în sudare și ați dori să lucrați într-un mediu de lucru modern? Aplică, căutăm pe cineva ca tine!

Profilul Companiei:
Clientul nostru se ocupă de producerea detaliilor mașinilor și a diferitelor tipuri de structuri din oțel negru, piese individuale până la serie medie.

Responsabilități:
• sudarea și asamblarea detaliilor din oțel negru și nichelat
• lucrează pe baza unui desen tehnic,
• întreținerea mașinilor și echipamentelor,
• asigurarea unui loc de muncă curat și ordonat.

Cerințe:
• câțiva ani de experiență ca sudor MIG MAG,
• cunoașterea desenului tehnic,
• experiență în efectuarea diferitelor tipuri de lucrări de lăcătuș,
• cunoștințe comunicative de engleză sau germană.

Noi oferim:
• condiții financiare atractive în conformitate cu standardele NBBU,
• beneficii la care angajații au dreptul la angajare în Țările de Jos,
• condiții bune de locuință,
• transport de la locul de cazare la locul de muncă,
• asigurare medicala,
• curs gratuit de limba olandeză.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Raveca W&F pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Raveca W&F pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Raveca W&F locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?