Lector Programare IT

CENTRUL CAMBRIDGE, cauta colaboratori pentru postul de Lector Programare IT.

 Candidatul ideal

  • Sa-i placa activitatile cu copiii
  • Cinstit, corect, organizat
  • Abilitati de predare, modul psihopedagogic
  • Cunoasterea programelor Scratch, Scratch Junior, Khan Academy
  • Disponibilitate de invatare a unor abordari si reguli noi, specifice activitatii Centrului
  • Abilitati avansate de folosire IT - Word, Excel, E-mail, Facebook,
  • Personalitate deschisa si comunicativa

Responsabilitati

  • Predarea cursurilor de programare IT
  • Atributii legate de incasare a taxei de curs
  • Reprezentarea Centrului
  • Sa urmeze cu strictete regulile interne de operare a Centrului

 Beneficii

  • Salariu motivant in functie de realizari
  • Satisfactie profesionala
  • Formare pentru o cariera Europeana

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CENTRUL CAMBRIDGE pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CENTRUL CAMBRIDGE pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CENTRUL CAMBRIDGE locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?