Line Leader - Fabrica de Electronice TSR

1_new

Responsabilităţi

Organizarea si coordonarea unei echipe pentru realizarea rezultatelor calitative si cantitative;
Urmarirea respectarii proceselor de lucru;
Implicarea in actiuni de imbunatatire continua;
Monitorizarea respectarii principiilor 5S;
Participarea la mentenanţa echipamentelor;
Asigurarea sesiunilor de instruire pentru noii colegi;
Evaluarea performantelor membrilor echipei;
Sprijinirea relatiilor profesionale dintre colegi si colaboratori.

Cerinţe

Limba engleză - nivel mediu;
Minim 2 ani experienta in coordonare de echipe;
Cunostiinte despre procesele de productie din intreaga aria functionala;
Disponibilitatea de a lucra in schimburi;
Abilitati de comunicare.

Beneficii

Al treisprezecelea salariu;
Tichete de masa;
Mediu de lucru la standarde international;
Stabilitate;
Posibilitati de dezvoltare.

Vrei să conduci alături de Continental? Fă primul pas: aplică online!

Despre Continental

Cu o cifră de afaceri de 40,5 miliarde de euro în, Continental se numără printre cei mai importanţi furnizori pentru industria auto la nivel mondial și are circaangajați în 56 de țări. Divizia Chassis & Safety dezvoltă și produce tehnologii active și pasive integrate care cresc siguranța în deplasare dar și produse care îmbunătățesc dinamica vehiculului. Portofoliul nostru include produse din cele mai variate: de la sisteme de frânare electronică & hidraulică și sisteme de control pentru șasiu, până la senzori, sisteme avansate de asistență a șoferului, componente electronice și senzori pentru airbag și sisteme electronice de suspensie pneumatică; printre produsele noastre se regăsesc inclusiv sisteme de spălare a parbrizului și duze de curățare a farurilor. Divizia noastră plasează în prim plan competențele avansate de dezvoltare a sistemelor și procesul de relaționare a componentelor individuale. Prin urmare, produsele și funcțiile la nivel de sistem sunt dezvoltate având în vedere efectele în lanț conform principiului „Sesizează-Planifică-Acționează” („SensePlanAct”). Aceste produse stau la baza automatizării procesului de a conduce un vehicul. Divizia Chassis & Safety are pestede angajați la nivel mondial, având vânzări de aproximativ 8,4 miliarde de euro în 2015.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Continental Automotive Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Continental Automotive Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Continental Automotive Romania SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?