EVW Holding SRL parte a Turbo’s Hoet Group, cu sediul central in Belgia, recruteaza pentru echipa din Gilau, pentru rolul de Livrator cu raportare directa catre Director Dealer.

EVW Holding va ofera oportunitatea unui mediu motivant, dinamic prin proiectele de dezvoltare si prin echipa sa de profesionisti, fiind in cautarea unui candidat interesat de o provocare profesionala.

 Responsabilitati:

  • Livreaza piesele si anvelopele la sediul clientului sau punctul de livrare stabilit
  • Raspunde de efectuarea transportului in conditii optime si preda clientului factura fiscala aferenta marfurilor livrate
  • Raspunde de incasarea in numerar a contravalorii marfurilor livrate
  • Colecteaza carcase de anvelope

Cerinte:

  • Studii liceale
  • Cunostinte PC - Office - nivel mediu
  • Permis de conducere categoria B
  • Excelente abilitati de comunicare si interrelationare
  • Experienta intr-un post similar constituie un avantaj

 Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv
  • Pachet de servicii medicale si asigurare de sanatate
  • Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu dinamic, profesionist

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la EVW HOLDING pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la EVW HOLDING pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are EVW HOLDING locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?