Candidatul ideal:

persoană cu sănătate bună, constituție robustă și disponibilitate la program prelungit;
abilitatea de a citi și înțelege corect de pe facturi / avize de marfă;
capacitatea de a face operaţii matematice simple, fără erori;
corectitudine, seriozitate și spirit de echipă dezvoltat;
cazier judiciar curat.

Descrierea jobului:

- pregătirea mărfurilor pentru expediere conform documentelor primite;
- încărcarea produselor în autovehiculele de livrare şi descărcarea la clienți;
- verifică starea ambalajelor și preluarea acestora de la clienți;
- derularea activităţilor în timp util cu respectarea graficelor de livrare;
- asigură paza materială și protecția mărfurilor pe care le manipulează.

Se asigură un salar motivant, tichete de masă, prime și
bonusuri de performanță.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?