elena zaharia

Locuri de muncă în fabrica Germania fara taxe și comisioane

  • elena zaharia
Salariu
1.400 EUR

Fabrica de mezeluri și fabrica de peste caută muncitori necalificați ,dornici de munca . Fabrica se afla in Germania in orașul Flensburg .
Descrierea postului :
-producerea ,umplerea,afumarea,felierea,etichetarea,sortarea,ambalarea a diferitelor mezeluri
-ajutor de producere la fabrica de prelucrare a peștelui
Cerințe :
-persoane serioase, bărbați,femei sau cupluri obișnuite sa lucreze in 2 schimburi cu vârsta cuprinsă între 18-55 de ani.
-cazier curat
-apți de munca
Beneficii :
-contract de munca
-asigurare medicală
-alocații pentru persoanele care au copii minori
-concediu plătit 2 zile la luna lucrata
-instruire și formare profesională
-nu percepem nici un fel de comision de angajare
Modalități de plata :
-plata salariului se efectuează prin transfer bancar in data de 15 a fiecărei luni
-ore lucrătoare conform contractului de munca in funcție de fabrica unde veți lucra
-se efectuează ore suplimentare la cererea angajatorului

FIRMA SE OCUPA DE TOATE ACTELE NECESARE :
-cont bancar;
-asigurare de sănătate;
- Anmeldung.

Drumul din România pana in Germania este de 140€ care este suportat de firma și vi se va retrage din primul salariu . Avem plecări săptămânale din următoarele orașe : Brasov,Sibiu,Deva,Timișoara ,Arad .
Pentru informații suplimentate sunați la numărul de telefon -ascuns-de luni -sâmbătă între orele 9-17 . Rog seriozitate !

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la elena zaharia pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la elena zaharia pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are elena zaharia locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?