Logisticean Gestiune flux- AGNITA

Responsabilitati:

  • crearea de avize de insotire a marfii si a facturilor ( SAP);
  • Inregistrari/ tranzactii in SAP
  • intocmirea de rapoarte specifice la solicitarea superiorilor
  • Asigurarea materialelor si materilor prime necesare in procesul de productie, in timp util si in cantitatea si calitatea ceruta

  • Respectarea termenelor si calitatilor de livrare catre client

Cerinte:

  • studii superioare
  • limba straina Engleza sau Germana nivel avansat
  • cunostinte de operare calculator: Excel nivel mediu
  • experienta de lucru intr-un sistem ERP (experienta de lucru in SAP constituie avantaj)
  • excelente abilitati de comunicare
  • capacitatea de a lucra sub presiunea termenelor limita zilnice
  • persoana organizata si cu simtul responsabilitatii
  • persoana motivata, cu atitudine pozitiva

Oferta:

- pachet salarial atractiv

- prima de Craciun si de Pasti

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HARTING ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HARTING ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HARTING ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?