Candidatul ideal:

– persoană dinamică, analitica, organizată, perspicace si responsabila
– capacitate de adaptabilitate, flexibilitate
– atitudine pozitiva si constructiva
– cu tact si diplomatie
– bune abilitati de comunicare si coordonare
– capacitate de lucru in echipa
– cunostinte PC nivel mediu (MS office Word/Xcel/PP)

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- aprovizionare statii

- coordonarea flotei

- evidenta stocuri

- mentinerea relatiei cu furnizorii

Beneficii: salariu fix + bonus, in functie de realizari

Descrierea companiei:

Smart Diesel este o companie de carburanti care ofera servicii dedicate transportatorilor, romani in principal, atat pe plan intern cat si international. Suntem o companie tanara, cu baze financiare solide si management eficient care introduce in mod inteligent pe piata o noua solutie automatizata de alimentare cu carburant.

SMD (166)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC SMART DIESEL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC SMART DIESEL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC SMART DIESEL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?