Logistician gestiune flux - AGNITA

Responsabilitati:

  • Crearea de avize de insotire a marfii si a facturilor (SAP);
  • Inregistrari/ tranzactii in SAP;
  • Intocmirea de rapoarte specifice la solicitarea superiorilor;
  • Asigurarea materialelor si materiilor prime necesare in procesul de productie, in timp util si in cantitatea si calitatea ceruta;

  • Respectarea termenelor si calitatilor de livrare catre client.

Cerinte:

  • Studii superioare;
  • Limba straina Engleza sau Germana nivel avansat;
  • Cunostinte de operare calculator: Excel nivel mediu;
  • Experienta de lucru intr-un sistem ERP (experienta de lucru in SAP constituie avantaj);
  • Excelente abilitati de comunicare;
  • Capacitatea de a lucra sub presiunea termenelor limita zilnice;
  • Persoana organizata si cu simtul responsabilitatii;
  • Persoana motivata, cu atitudine pozitiva.

Oferta:

  • Pachet salarial atractiv
  • Tichete de masa
  • Prima de Craciun si de Paste
  • Servicii medicale decontate

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HARTING ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HARTING ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HARTING ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?