Elvira | Trevertex

Logistician gestiune flux

  • Elvira | Trevertex

Responsabilitati:

Asigurarea relatiei cu clientul/furnizorul
Elaborarea si urmarirea documentelor specifice in scopul livrarii produselor/receptia materialelor prime
Asigurarea suportului in linia de productie
Experienta relevanta de minim un an (preferabil in industria automotive)

Cerinte:
- Operare PC - Excel - avansat
- Conostinte program SAP - avantaj
- Limba Engleza - avansat
- Limba Franceza mediu-avantaj
- Persoana dinamica,organizata,pragmatica, atitudine proactiva

Oferta:
Pachet salarial avantajos
Transport asigurat din imprejurimi
Asigurare medicala
Formare profesionala la locul de munca
Premii anuale

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Elvira | Trevertex pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Elvira | Trevertex pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Elvira | Trevertex locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?