Logistics Representative- TG Mures

British American Tobacco Romania are în prezent o oportunitate interesantă pentru un rol de Logistics Representative în Targu Mures, pentru o perioada determinata de 6 luni.

Obiectivul acestui rol este sa gestioneze produsele si bunurile BAT si de a incasa si a preda banii si documentele de plata de la clienti, printr-o productivitate maxima pe fiecare ruta, in concordanta cu politicile BAT.

PRINCIPALELE RESPONSABILITATI SI ATRIBUTII:

  • Sa atinga obiectivele de acoperire teritoriu, frecventa de vizitare, incasare;
  • Sa gestioneze corect marfa si banii incasati de la clientii BAT in conformitate cu legile in vigoare si cu politicile companiei;
  • Sa respecte rutele zilnice stabilite de seful ierarhnic si/sau organizatia de Supply Chain;
  • Sa ridice si sa predea in lucru retururile de produse de la clienti;
  • Sa completeze corect actele si documentele de plata, in conformitate cu reglementarile legale.
  • Emite facturi comerciale, incaseaza bani si ii depune la sfarsitul fiecarei zile conform informarilor primite de la managementul companiei, pe baza unui raport de incasari;
  • Sa raspunda de stocul de marfa incarcat in masina, atat cantitativ cat si valoric, de banii incasati de la clientii BAT si de documentele de plata primite;
  • Sa mentina, sa actualizeze si sa introduca in sistem cu maxima acuratete informatiile aferente sarcinilor de care raspunde;
  • Sa foloseasca resursele si echipamentele companiei eficient si in siguranta.
  • Sa respecte procedurile de siguranta si securitate; sa foloseasca in timpul programului de lucru echipamentele de securitate din dotare.

    CERINTELE POSTULUI:

  • Abilitati de comunicare, negociere;
  • Spirit de organizare;
  • Spirit de echipa;
  • Orientarea spre consumator;
  • Onestitate si etica;
  • Sa nu aiba antecedente penale;
  • Permis de conducere categoria B - cu o vechime de cel putin doi ani;
  • Studii medii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la British American Tobacco (Romania) Trading SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la British American Tobacco (Romania) Trading SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are British American Tobacco (Romania) Trading SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?