Lucrator CNC pe Abkant, Plasma, Ghilotina

Cerinte: • Experienta in lucrul pe echipamente hidraulice CNC - Abkant, Plasma, Ghilotina,  minim 3 ani
• Domiciliul stabil in Buzias.
• Dorinta de a lucra pe termen lung intr-un domeniu de viitor si intr-o echipa motivata de succes
• Implicare efectiva in desfasurarea activitatii

Descrierea jobului:
• Productia de caroserii pentru domeniul auto • Productia de structuri metalice industriale • Reparatii caroserii camioane

Descrierea companiei:
Fabrica de carosari SRL este producator autorizat RAR din zona de sud-vest a tarii si ofera toata gama de suprastructuri pentru toate marcile de vehicule comerciale. Prin calitatea produselor oferite, avem in acest moment colaborari cu toti producatorii de vehicule din zona si pe viitor vom oferi clientilor nostrii o gama extinsa de servicii de productie si montaj suprastructuri specializate pentru diferite aplicatii.
Din dorinta de a asigura cele mai bune produse clientilor nostrii, societatea noastra este intr-o continua dezvoltare, asigurand realizarea majoritatii pieselor in regim intern, inclusiv structurile metalice pentru caroseriile realizate.
Prin departamentul de cercetare-proiectare asiguram clientilor nostrii cele mai inalte standarde de calitate pentru toate produsele noastre.

 Oferim angajatilor nostri:
• Venituri foarte atractive
• Program de lucru de 8 ore / zi, 5 zile pe saptamana. Orar: 7:30-16:00
• Un mediu de lucru placut, conditii de munca occidentale si echipamente de ultima generatie
• Posibilitatea de dezvoltare si castiguri suplimentare in functie de implicare si nivel de specializare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Fabrica de carosari SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Fabrica de carosari SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Fabrica de carosari SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?