LUCRĂTOR COMERCIAL

RESPONSABILITĂȚILE POSTULUI:

  • Verificarea stocului de produse,  introducerea comenzilor pentru furnizori, recepția mărfii;
  • Pregătirea vitrinelor pentru ziua de lucru: verificarea conformității produselor, a termenelor de valabilitate, a etichetelor de preț;  aranjarea mărfii respectând standardele FIFO;
  • Ambalarea produselor vândute utilizând materiale specifice, pentru asigurarea livrării în condiții calitative corespunzătoare;
  • Realizarea obiectivelor zilnice;
  • Încasarea banilor de la clienți și închiderea zilei fiscale la casa de marcat.

CERINȚELE POSTULUI:

  • Experiență într-un post similar;
  • Abilități foarte bune de comunicare persuasivă;
  • Viteză de lucru și îndemânare;
  • Persoana responsabilă, organizată, cu inițiativă.

OFERTA:

  • Salariu atractiv;
  • Bonuri de masa;
  • Bonusuri de performanță;
  • Spor de fidelitate;
  • Bonus pentru recomandare de personal;
  • Prime de Pasti și de Crăciun;
  • Card de sănătate la o clinică privată.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SERGIANA PRODIMPEX S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SERGIANA PRODIMPEX S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SERGIANA PRODIMPEX S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?