LUCRATOR COMERCIAL, BUCATAR, AJUTOR BUCATAR

nespecificat

Candidatul ideal

Căutăm prieteni-colegi, așa că te asteptăm la noi în echipă în locațiile noastre! Dacă îți plac cartofii prăjiți (și cui nu îi plac?), dacă ești tot timpul cu zâmbetul pe buze și îi faci și pe cei din jurul tău să zâmbească, dacă ești responsabil, harnic si onest, serios când trebuie și vesel tot timpul, de abia așteptăm să te cunoaștem și să batem palma!

Descrierea jobului

Îți oferim seriozitate, un pachet salarial atractiv + bonus-uri / tips-uri, contract de muncă pe perioadă nedeterminată în cadrul locațiilor noastre.

Atmosfera din CARTOFISSERIE poate fi simtita in toate locatiile noastre.......putin din bucuria de a ne servi clientii poate fi vazuta si pe https://cartofisserie.ro/

Te așteptăm cu drag!

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC CARTOFISSERIE S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC CARTOFISSERIE S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC CARTOFISSERIE S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă SC CARTOFISSERIE S.A. la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?