Confidential

Lucrator comercial

  • Confidential

Băcănia Gramador își mărește  echipa!

 Consideri ca ești o persoana sociabilă, îți place munca in echipa și deții bune abilitați de comunicare? Atunci hai sa ne cunoaștem!

Suntem o echipa tânăra, dinamica, dornica de a ne extinde, de aceea căutam o persoana asemenea noua  care sa se alăture echipei!

 Responsabilități:

  • Asigurarea unui nivel corespunzător de customer  service prin servirea amabila și rapida a clienților
  • Operarea casei de marcat, încasarea banilor
  • Expunerea produselor respectând standardele stabilite in interiorul bacaniei
  • Receptionarea  bunurile/produsele in depozit
  • Mentinerea  bacaniei intr-un mod atractiv (aranjare, aprovizionare marfa, etc)

Cerințe:

  • amabilitate in relația cu clienții
  • punctualitate
  • dorința de a lucra in echipa
  • aptitudini excelente de comunicare

Oferim:

  • program de lucru flexibil (full-time)
  • dezvoltare profesională și oportunități de promovare
  • suport din partea unei echipe prietenoase

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?