Lucrator Comercial-Bucuresti

Descrierea clientului

Adecco Resurse Umane recruteaza un Lucrator Comercial pentru clientul sau, un lant international de retail care comercializeaza produse pentru casa.

Responsabilitati

  • Mentinerea magazinului atractiv (pastrarea curateniei in magazin
  • Efectuarea de operatiuni corecte si la timp la casa de marcat
  • Receptionarea bunurilor/produselor in depozit si la livrare
  • Manipularea marfurilor in depozit, cat si pe suprafata de vanzare
  • Consilierea clientilor

Profilul candidatului

  • Persoana dedicata
  • Abilitati foarte bune de comunicare si vanzare
  • Persoana activa
  • Experienta in domeniu constituie un avantaj

Beneficii

  • Salariu atracticv
  • Tichete de masa in valoare de 20 de lei/zi
  • Bonusuri din vanzari
  • Tichete de vacanta
  • Acces la premii lunare
  • Oportunitati de dezvoltare
  • 20% reducere in magazine
  • Sport în weekend 25%
  • Program flexibil
  • Asigurare medicala

Locatii: B-dul Theodor Pallady, Voluntari, Vulcan Strip Mall, Mihai Bravu , Sos. Bucuresti – Ploiesti (Balotesti) Soseaua Chitilei

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Adecco pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Adecco pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Adecco locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?