Lucrator comercial- Cartofisserie

nespecificat

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie:

  • Entuziast,
  • Onest,
  • Responsabil,
  • Sa ii placa sa relationeze cu oamenii/clientii,
  • Sa aiba o fire pozitiva,
  • Sa fie gata oricand sa sara in ajutorul aproapelui.

Descrierea jobului

La CARTOFISSERIE ne straduim sa servim clientii cu cele mai bune produse si in cel mai placut mod posibil.
La CARTOFISSERIE ne straduim ca sa avem o echipa cu zambetul pe buze.
La CARTOFISSERIE furnizorii vin cu placere.

Beneficii:
*Pachet salarial atractiv + Bonus-uri / Tips-uri
*Contract de munca pe perioada NEDETERMINATA
*Locatii pozitionate in Mall-uri

Atmosfera din CARTOFISSERIE poate fi simtita in locatiile noastre ...putin din bucuria de a ne servi clientii poate fi vazuta si pe https://cartofisserie.com/cartofisserie.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CARTOFISSERIE SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CARTOFISSERIE SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CARTOFISSERIE SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă CARTOFISSERIE SA la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?