ScRomauraSrl | Sc Romaura Family Srl

Lucrator comercial/Casier Shop&Go Sect.2 Si Popesti Leordeni

  • ScRomauraSrl | Sc Romaura Family Srl
Salariu
Salariu confidenţial

Iti place sa lucrezi in domeniul comertului? Iti doresti un loc de munca stabil cu posibilitati de avansare? Iti place sa lucrezi cu clientii?

Daca ai raspuns afirmativ la intrebarile de mai sus atunci alatura-te echipei noastre (experienta NU este obligatorie).

Responsabilitati:

- Receptionarea de marfa;
- Aprovizionarea magazinului.
- Etichetarea si aranjarea produselor la raft;
- Prezentarea si comercializarea produselor;
- Asigurarea unei imagini placute a magazinului;
- Amabilitate si promptitudine in relatia cu clientul;
- Mentinerea unui mediu de lucru curat si organizat;
- Verificarea si inregistrarea termenelor de valabilitate.

Avantaje:

- Salariu atractiv plus bonuri de masa cu posibilitati de crestere, in functie de performanta.
- Program de lucru flexibil in 2 ture de 8 ore:
- Doua zile libere pe saptamana.
- Posibilitati reale de dezvoltare a carierei.

Cerinte:

- Persoana organizata si punctuala;
- Disponibilitate pentru program de lucru in 2 ture;
- Bune abilitati de comunicare si atentie distributiva;
- Seriozitate si dorinta de a lucra intr-un mediu placut.

Anuntul de mai sus este valabil pentru urmatoarea locatie:

-Str.Amurgului 27-Popesti Leordeni Ilfov
- Sos Fundeni 61-Bucuresti Sec 2
-Str. Doinei 80-Dobroiesti Ilfov

Pentru mai multe detalii, va rog sa ne trimiteti un CV la adresa de mail sau sa apelati numarul de telefon afisat

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ScRomauraSrl | Sc Romaura Family Srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ScRomauraSrl | Sc Romaura Family Srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ScRomauraSrl | Sc Romaura Family Srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?