Lucrator Comercial / Consilier vanzare / Casier / Vanzator

nespecificat

Candidatul ideal

Cautam persoane serioase care se bazeaza pe un loc de munca stabil. Incercam sa instruim candidati pe termen lung pentru postul de manager pentru cele doua magazine. Punem mare importanta pe seriozitate si relatiile interumane. Asteptam candidati cu atitudine pozitiva mereu punctuali.

Preferabil asteptam sa aiba urmatoarele calitati:
- Cunostinte minime de limba engleza
- Cunostinte medii operare PC (Excel, Word)
- Bune abilitati dе comunicare si atitudine orientata spre client
- Interese in cultura coreeana sau japoneza.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Mentinerea curateniei in magazin! (Punem mare importanta pe aceasta datorie)
- Emiterea bonului fiscal
- Asistarea clientilor prin prezentarea produselor din magazin.
- Primirea marfii in magazin (asezarea in ordine corecta, organizarea conform datei de expirare)
- Completarea tabelelor de monitorizare
- Asistarea comenzilor online (adunarea comenzilor, confirmarea prin telefon)
La aceste datorii se pot adauga si altele.

Beneficii:
- Atmosfera pozitiva
- Salariu motivant
- Bonusuri (Paste / Craciun)
- Bonuri de masa
- Program de lucru Flexibil
- Ore suplimentate platite
- Sarbatori legale lucrate platite
- Suport din partea unei echipe prietenoase :)

Suntem o firma medie cu o experienta de 4 ani pe piata. Cunoscut sub numele de KJ Center, magazin alimentar coreean si japonez. Oferim diverse produse coreene si japoneze clientilor, avand atat alimente cat si albume kpop si cosmetice.
Momentan avem 2 magazine in Bucuresti in sectorul 3 si 1, dar avem clienti in toata tara cu ajutorul magazinul online (www.kjcenter.ro).
Echipa noastra este formata de tineri pasionati de cultura asiatica, mereu activi si deschisi sa lucreze cu oameni seriosi.