Lucrator comercial-consultant vanzari

Suntem o firma locala din industria de retail, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul nostru.

Responsabilități

  • Oferă clienților informații despre produsele comercializate, recomandă produsele potrivite în funcție de nevoile acestuia;
  • Participă la procesul de vânzare, consiliaza clientii in alegerea produselor dorite;
  • Asigură curățenia și întreținerea spațiului de vânzare.
  • Depozitezi, manipulezi și transporți mărfuri
  • Asigură recepția mărfurilor, etichetarea și expunerea lor în magazin;
  • Aprovizionezi corect și eficient rafturile
  • Realizezi controlul termenelor de valabilitate și respecți regulile de plasare a mărfii la raft
  • Menții ordinea și curățenia pe suprafața magazinului
  • Asiguri o servire amabilă și orientată către client la casele de marcat

Cerinte

Prezență agreabilă, ingrijită;
Corectitudine, seriozitate și responsabilitate;
Amabilitate, seriozitate și responsabilitate, orientare și deschidere spre client;
Dinamism și spirit de inițiativă;
Disponibilitate la program part time si la program de lucru flexibil (în ture, în zilele de week-end, unele sărbători legale);

Exemplu pozitiv în comportamentul și relațiile cu clienții și ceilalți colegi

Experiență într-un post similar constituie un avantaj

Studii medii

Spirit de echipă.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial (salariu net + tichete de masa + transport)

Oportunitate de dezvoltare a unei cariere și de promovare;

Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor menționate mai sus.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Rad Val SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Rad Val SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Rad Val SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?