Lucrator comercial in cofetarie

Manpower recruteaza Lucrator comercial in cofetarie, pentru un lant important de produse de cofetarie si patiserie, in Bucuresti.

Cerinte:
Experienta in domeniu minim 6 luni;
Persoana organizata, proactiva, comunicativa;
Bune cunostinte de gestionare a marfurilor si ingredientelor.

Responsabilitati:
Cerintele principale sunt vanzarea produselor diverse de cofetarie si patiserie;
O buna relationare si consiliere a clientilor, mentinerea curata a spatiului de lucru si a ustensilelor;
Folosirea corecta a casei de marcat si a cantarului;
Completarea documentelor specifice activitatii si verificarea stocurilor.

Alte informatii:
Se ofera salariu motivant;
Tichete cadou de sarbatori;
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Program in ture de zi.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MANPOWER ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?