Lucrator comercial in depozitul central

Salar brut
400 - 500 €

Cum am dori sa fii:
- sa ai atitudine proactiva, flexibil, dinamic;
- sa-ti doresti sa-ti dezvolti o cariera profesionala;
Cateva luni de experienta ca lucrator comercial vor fi cu siguranta de ajutor pentru integrarea mai rapida in echipa noastra.

Responsabilitati:

  • Receptionarea cantitativa si calitativa a marfurilor;
  • Depozitarea si manipularea marfurilor;
  • Urmarirea termenului de valabilitate al produselor;

Ce iti oferim:

  • un venit in stransa legatura cu efortul depus si cu atingerea obiectivelor stabilite;
  • asigurare medicala privata;
  • posibilitati de promovare.

Descrierea companiei
SERSTILL este o companie cu capital integral romanesc, avand sediul central in Sanpetru - Brasov. Principalul obiect de activitate este distributia la nivel national a urmatoarelor categorii de produse: instalatii si obiecte sanitare.

Daca nu locuiesti in Brasov nu trebuie sa-ti faci probleme firma noastra deconteaza transportul de la domiciliul tau pana la sediul nostru.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SERSTILL S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SERSTILL S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SERSTILL S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?