Lucrator comercial (Magazin bricolaj)

Clientul nostru distribuie produse de  înaltă calitate pentru construcții și bricolaj.
Pentru magazinul de desfacere din Otopeni, căutăm un

Lucrător comercial

Candidatul ideal:

  • Experiență de minimum de 1-2 ani pe un post similar sau în gestiune;
  • Pregătire – ideal profil tehnic/economic;
  • Cunoștințe medii spre avansate de operare PC Microsoft Office – mai ales Excel/Program de gestiune/CRM;
  • Avantaj – experiență în lucru cu casă de marcat;
  • Permis de conducere categoria B.

Responsabilități:

  • Oferirea de consultanță clienților în magazin;
  • Monitorizare stocuri, stabilire necesar marfă, urmărire necesar produse din magazin
  • Receptia cantitativă și calitativă a produselor
  • Aranjarea produselor la raft, etichetarea lor cu preturi
  • Promovarea produselor din magazin
  • Întreținerea aspectului magazinului
  • Întocmire acte contabilitate primară (bon casa, registru casa, facturi, avize)
  • Realizarea targetelor de vanzari
  • Raportare activitate zilnică

Program de lucru în schimburi săptămânale: 8 ore/zi, 5 zile/săptămână (Luni-Vineri);

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la sc zoom hr romania srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la sc zoom hr romania srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are sc zoom hr romania srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?