Lucrator Comercial - Magazin

Pentru partenerul nostru ce activeaza in Comert/Retail, recrutam Lucratori Comerciali - Magazin in Chitila (program de lucru: 8 ore/6 ore/4 ore).

Responsabilitati:

·       Intampinarea clientilor cu amabilitate si consilierea acestora prin oferirea de solutii si servicii;

·       Aprovizionarea rafturilor din magazin;

·       Participarea la inventarele organizate;

·       Amplasarea corecta a marfurilor pe rafturi;

·       Depozitarea marfurilor in mod corespunzator;

·       Asigurarea unei imagini placute a magazinului.

Cerinte:

·       Experienta anterioara de lucru in comert reprezinta un avantaj;

·       Abilitati excelente de comunicare si de orientare catre client, dar si catre solutii pentru a oferi servicii de calitate;

·       Responsabilitate si seriozitate;

·       Dinamism si initiativa;

·       Flexibilitate si spirit de echipa.

Beneficii:

·       Tichete de masa (15 RON/tichet);

·       Abonament medical;

·       Prima de Craciun si Paste;

·       Prima de vacanta;

·       Program de lucru in ture (program de lucru full-time, dar si part-time);

·       Mediu de lucru tanar si dinamic;

·       Planuri de formare adaptate fiecarui angajat in parte pentru atingerea obiectivelor profesionale, dar si personale;

·       Perspective de dezvoltare profesionala.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GABTEO HR pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GABTEO HR pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GABTEO HR locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?