Lucrator Comercial - Pauza Mica

Responsabilități principale:

  • Pregătirea de preparate conform rețetarului și standardului companiei;
  • Asigurarea prezenței mărfii în spațiul de vânzare;
  • Facturarea corectă a articolelor clienților la Pauza Mică;
  • Consilierea eficientă a clienților
  • Asigurarea ordinii și curățeniei la locul de muncă.

Cerințe:

  • Studii medii
  • Experiența în domeniul comercial constituie avantaj
  • Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă

Oferta:

  • Salariu atractiv și tichete de masa
  • Spor de sâmbătă și de duminică
  • Beneficii*:Crăciun, Paște, zi de naștere,vacanță, asigurare privată voluntară de sănătate
  • Oportunitatea unei cariere într-o companie multinațională
  • Sistem informatic performant și logistică modernă.

*acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate

Informare:

 Vă informăm că, prin aplicarea pentru o pozitie în cadrul societății Selgros Cash&Carry SRL, vă vom colecta și folosi datele personale oferite în desfășurarea procesului de selecție și recrutare de personal. Pentru informații complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării și selecției de personal în cadrul Selgros Cash&Carry SRL, vă rugăm accesati site-ul societății la adresa , secțiunea Cariere.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SELGROS CASH & CARRY S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SELGROS CASH & CARRY S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SELGROS CASH & CARRY S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?