Lucrator comercial productie Dumbravita

nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

Cautam Lucrator comercial pentru punct de lucru Dumbravita!
Transportul este asigurat pentru aceasta locatie!

Cerinte:

  • Buna capacitate de organizare si coordonare;
  • Persoana dinamica, comunicativa, cu spirit de echipa;
  • Persoana proactiva, dinamica, cu buna capacitate de memorare.

Descrierea jobului

  • Executa lucrarile de incarcare flacoane conform necesarului primit;
  • Asigura turnarea cernelii din butoaie in flacoane si a prafurilor din saci;
  • Asigura gramajul de pe etichete si face verificarile de cantitate;
  • Executa operatiuni de desfacere a cartuselor, suflare a prafului la cartuse si de incarcare cartus;
  • Realizeaza operatiuni de testare, ambalare si manipulare a marfii.

De mai bine de 16 ani, compania Sky Group își păstrează poziția printre liderii pieței de printing din România. În tot acest timp, am continuat să construim pe o bază solidă de know-how și să îmbunătățim constant produsele și serviciile, răspunzând cerințelor de funcționalitate și competitivitate cu eficiență și dinamism.

Sky Group este unic importator si distribuitor ai produselor Sky Print si de curand unici importatori ai echipamentelor de printare ( imprimante si multifunctionale ) marca Pantum (by Lenovo )

Cu o retea de distributie de peste 1000 de revanzatori la nivel national , peste 60 de angajati ,o linie proprie de productie , o linie CTC , depozit in Timisoara si Bucuresti , compania se dezvolta exponential de la an la an ,oferind totodata angajatilor oportunitatea de avansare accelerata in cadrul companiei.

Sky Group dispune de unul dintre cele mai puternice departamente de telesales atat pe distributia nationala cat si pe departamentul B2B.

Pentru mai multe detalii despre companie va invitam sa accesati siteurile noastre : www.skygroup.ro , www.skyprint.ro

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Sky Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Sky Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Sky Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?