Lucrator comercial - Urgent

Firma Ginza Invest cauta un lucrator comercial(barbat) pentru depozitul nostru din Chitila.

Apreciem oamenii si abilitatile lor profesionale exceptionale.

Suntem interesati de o colaborare de lunga durata intr-un mediu de lucru stabil.

Candidatul ideal este:

O persoana serioasa.

O persoana punctuala.

O persoana cu practica, cu dexteritate, cu atentie buna la detalii.

O persoana organizata.

O persoana care poate sa colaboreze foarte bine in echipa

Descrierea jobului

Manipuleaza marfa din depozit.

Pregateste marfa conform comenzilor.

Organizeaza produsele si le pune in cutii.

Pregateste marfa si o pune la raft.

O pregateste in vederea trasmiterii livratorilor.

Incarca/descarca marfa.

Organizeaza marfa conform indicatiilor sefului de depozit.

Beneficii

Avem cele mai bune salarii din zona.

Programul este de luni pina vineri de la 8-17(o ora pauza de masa), decontam transport sau asiguram transport si oferim card tichete de masa. Avem Secret Santa, Petrecere de Craciun si o Petrecere Anuala.

Descrierea companiei

Firma Ginza Invest angajeaza lucrator comercial(barbat) pentru depozitul nostru din zona Chitila.

Alege un loc de munca stabil si o oportunitate de dezvoltare si de crestere in una din cele mai complexe firme de produse de cadou din tara.

Avem o echipa serioasa si placuta care munceste cot la cot cu toata lumea.

Experienta si implicarea este foarte apreciata in cazul angajatilor nostri.

Ginza Invest SRL (alias GiftDesign) este o companie de distribuție la nivel național de produse pentru ambalarea cadourilor, felicitări, articole party, produse papetărie, produse cu texte si mesaje personalizate, jucării sau home&deco.

Compania noastră are un portofoliu de peste 2500 de clienți.

Gestionăm peste 30 concepte pentru piața de retail si online din Romania, compania fiind în continuă expansiune.

Echipa noastră este formată din persoane profesioniste, cu o experiență foarte vasta, care asigură o calitate superioară a produselor, lăsând o amprenta semnificativa in piata.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ginza Invest pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ginza Invest pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ginza Invest locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?