Candidatul ideal:

Experienta in munca in depozit constituie avantaj.

Cunostinte legate de activitatea de incarcare-descarcare.

Persoana atenta, organizata, ordonata, responsabila, disciplinata, punctuala, bun executant, cu spirit organizatoric.

Abilitati de adaptare, comunicare si lucru in echipa.

Cunostinte PC.

Descrierea jobului:

Participarea la operatiuni de incarcare/descarcare a marfii.

Pregatirea marfii pentru livrare si le ambaleaza in conformitate cu comanda de livrare.

Participa la inventarele lunare/periodice. Raspunde si asigura impreuna cu membii din echipa de securitatea si integritatea bunurilor si stocurilor din gestiune pentru a asigura acuratetea stocului.

Participa la asigurarea ordinii si a curateniei la locul de munca, la manipularea si aranjarea marfii in interiorul depozitului. Repartizarea si ordonarea corecta a produselor din depozit.

Iti oferim:

- bonuri de masa;

- decontarea transportului pana la punctul de intalnire cu microbuzul firmei - statia de metrou Jiului;

- posibilitatea de a lucra si a te dezvolta in cadrul unei companii de succes;

- acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera.

Locatie: Strada Macului nr17, Rudeni (Chitila), Ilfov. Program de lucru L-V:9-17 30

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Vision Trading Grup SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Vision Trading Grup SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Vision Trading Grup SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?