Lucrator depozit

Responsabilitati:

- Manipuleaza marfa (incarcare/descarcare) cu ajutorul echipamentelor din depozit si manual atunci cand este cazul.
- Face receptie cantitativa si calitativa a marfii si informeaza Seful de Depozit in cazul constatarii de diferente.
- Pregăteşte de expediere produsele conform comenzilor (ambalare, etichetare, paletare, infoliere)
- Experienta in gestiunea marfurilor, abilitati de organizare, meticulozitate.

Cerinte:
- Studii medii
- Autorizatie ISCIR de motostivuitorist (prezinta avantaj)
- Indemanare, experienta si simt practic, persoana sociabila.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Pachet salarial foarte atractiv
- Bonuri de masa
- Se asigura transport
- Lucru intr-un depozit nou si modern, complet echipat si dotat din punct de vedere tehnologic.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Einhell Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Einhell Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Einhell Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?