LUCRATOR DEPOZIT FARMACEUTIC

Candidatul eligibil pentru noi trebuie saaiba urmatorul profil:

Responsabilitatile postului:
- Mutarea produselor farmaceutice in locatiile destinate culegerii;
- Asezarea pe raft a produselor conform locatiilor stabilite de sistemul de gestiune;
- Participarea la operatiuni de inventariere a marfii.

Cerintele postului:
- seriozitate;
- punctualitate;
- responsabilitate;
- atentie la detalii.

Activitatea se va desfasura la depozitul Mediplus Exim din Mogosoaia, de luni pana vineri, schimb de noapte.
Posturile sunt pentru perioada determinata.
Oferim: pachet salarial atractiv, tichete de masa, transport, pachet de beneficii si servicii, oportunitati de dezvoltare profesionala.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la A&D Pharma - Dr.Max Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la A&D Pharma - Dr.Max Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are A&D Pharma - Dr.Max Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?