Lucrator Depozit Magazioner

Magazioner Mogosoaia (in spatele benzinariei Aleka)

RESPONSABILITĂŢI:

Descarcă și recepționează marfa.
Urmărește ieșirile din stoc și gestionează retururile.
Identifică piesele de schimb și uleiurile în sistemul informatic și în magazie.
Livrează piese de schimb și uleiuri către clienți, tehnicieni și puncte de lucru.
Participa la realizarea inventarului.
Menține stocul în ordine și asigură curățenia în magazia de piese.

CERINŢE:

Studii medii finalizate.
Autorizație ISCIR de motostivuitorist constituie un avantaj
Permis de conducere, categoria B.
Experiența anterioară, de preferat într-o magazie de piese de schimb pentru motoare si generatoare Caterpillar.
Cunoștințe tehnice generale in domeniul auto sau al utilajelor de construcții.
Cunoștințe medii în domeniul sistemelor de operare PC (World, Excel)
Cunoștințe minime de limba engleză.

PROFIL CANDIDAT:

Responsabilitate
Seriozitate, dinamism, spirit de echipă
Buna capacitate organizatorica

Activitatea se desfasoara la sediul central al companiei, in localitatea Mogosoaia.

Ce iti oferim?

Șansa de a lucra într-o echipă de profesioniști, alături de care vei crește.
Pachet salarial motivant, bonusuri de performanță, prime de fidelitate în funcție de vechime, acces la o gama variată de formări
Beneficii diverse, de la pachete de asigurări, până la zile de concediu în funcție de vechime.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Eneria pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Eneria pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Eneria locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?