Lucrator depozit / manipulant marfuri

HAFELE Romania este o subsidiara a companiei multinationale Hafele, cu o experienta de peste 85 ani in industria mobilei si a distributiei de articole de feronerie. Fondata in 2009 Hafele Romania este principalul furnizor de articole de feronerie de inalta calitate de pe piata romaneasca.

Cerinte:
- Fără cazier;
- Studii: minim 8 clase finalizate;
- Capacitate de  organizare şi finalizare a activităţilor si sarcinilor primate;

- Capabil sa efectueze calculi matematice elementare: adunare , scadere, numarare;

- Disponibilitate pentru a lucra ore suplimentare platite.

 Responsabilităţi:

- ambalare produse;
- aranjare mărfuri la raft;
- pregatire si coletare marfuri pentru livrare

- activitati periodice de inventariere a marfurilor
- asigurarea ordinii şi curăţeniei la locul de muncă;

Beneficii:
- Politica salariala clara, cu trepte de crestere salariala in functie de performanta individuala;
- Bonuri de masa;
- Prima de performanta lunara;
- Bonus anual in functie de indeplinirea obiectivelor companiei;

- Prime de sarbatori;
- Transport asigurat;

- Servicii medicale gratuite;

Program de lucru: 9-17:30, de luni pana vineri.

Locatia depozitului: Ghiroda, Parc LogisticVGP (zona aeroport).

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC HAFELE ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC HAFELE ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC HAFELE ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?